Cennik Fit

Cennik Fit

 

Treningi personalne – wykonywanie treningu pod okiem trenera w gabinecie Fizjo&Fit, w terenie, w domu lub pobliskiej siłowni. Do ustalenia indywidualnie.  Trening wykonywany w gabinecie Fizjo&Fit z pomocą przyrządów takich jak piłki, taśmy, gumy, drabinki, hantle, sztangi i maty oraz ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Możliwość wykonywania treningów indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Czas trwania treningu uzależniony jest od aktualnej sprawności fizycznej podopiecznego (40-60 min).

CENA:
– trening jednorazowy – 60 zł
– dłuższa współpraca (min. 10 treningów) – 45/trening
– treningi grupowe (3-4 osoby) – 30 zł / osoba

Konsultacje treningowo-dietetyczne – podczas konsultacji odpowiadam na wszystkie Twoje pytania dotyczące: prawidłowego odżywiania, treningu, właściwego wypoczynku, zdrowia i jego ochrony. Czas trwania ok. 30-45min.

CENA: 49zł

Pierwsza wizyta: Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad dietetyczny, chorobowy, treningowy itd. Zbieram wszystkie informacje, które są niezbędne do ustalenia dalszych zaleceń żywieniowo-treningowych. Wypełniasz krótką ankietę i odpowiadasz na pytania, które są niezbędne do indywidualnego podejścia.

CENA: 59zł

Kolejna wizyta (kontrolna): Sprawdzamy postęp jaki udało się zrobić od rozpoczęcia programu dietetycznego. W razie potrzeby koryguje dietę z uwzględnieniem twoich zastrzeżeń i uwag oraz odpowiednio do postępu. Ewentualne zlecenie kolejnych badań.

CENA: 49zł

PAKIETY

 

Pakiet
PREMIUM
 

 

423zł  249 zł

Pakiet
VIP

864 zł 449 zł

                              . – pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 3 konsultacje (monitorowanie postępów)

– kontakt telefoniczny i online

30 dni współpracy

rabat 174  zł

– pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 12 konsultacji (monitorowanie postępów)

– kontakt telefoniczny i online

        90 dni współpracy

rabat 415 zł