Cennik Fit

Cennik Fit

 

METAMORFOZA 90

Usługa obejmuje pełne prowadzenie klienta przez 90 dni do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Na podstawie wywiadu przeprowadzonego na pierwszy spotkaniu oraz wypełnionej ankiecie dobieram indywidualnie plan treningowy i żywieniowy oraz kontroluje i wprowadzam korekty do planu przez pełne 90 dni wykonywania planu. Ma to na celu jak najskuteczniejsze i jak najszybsze osiągnięcie rezultatów. Zapewniam stały kontakt z klientem, nieograniczoną ilość konsultacji osobistych lub telefonicznych, oraz treningi personalne na początku wykonywania planu w celu zaprezentowania jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
W skład pakietu wchodzi: Plan żywieniowy + Plan dietetyczny + Plan suplementacyjny + konsultacje 24/7 + korekty na podstawie raportów co 10 dni + 3 treningi personalne

CENA: 449 zł

Treningi personalne – wykonywanie treningu pod okiem trenera w gabinecie Fizjo&Fit, w terenie, w domu lub pobliskiej siłowni. Do ustalenia indywidualnie.  Trening wykonywany w gabinecie Fizjo&Fit z pomocą przyrządów takich jak piłki, taśmy, gumy, drabinki, hantle, sztangi i maty oraz ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Możliwość wykonywania treningów indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Czas trwania treningu uzależniony jest od aktualnej sprawności fizycznej podopiecznego (40-60 min).

CENA:
– trening jednorazowy – 50 zł
– dłuższa współpraca (min. 10 treningów) – 40/trening
– treningi grupowe (3-4 osoby) – 30 zł / osoba

Konsultacje treningowo-dietetyczne – podczas konsultacji odpowiadam na wszystkie Twoje pytania dotyczące: prawidłowego odżywiania, treningu, właściwego wypoczynku, zdrowia i jego ochrony. Czas trwania ok. 30-45min.

CENA: 49zł

Pierwsza wizyta: Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad dietetyczny, chorobowy, treningowy itd. Zbieram wszystkie informacje, które są niezbędne do ustalenia dalszych zaleceń żywieniowo-treningowych. Wypełniasz krótką ankietę i odpowiadasz na pytania, które są niezbędne do indywidualnego podejścia.

CENA: 59zł

Kolejna wizyta (kontrolna): Sprawdzamy postęp jaki udało się zrobić od rozpoczęcia programu dietetycznego. W razie potrzeby koryguje dietę z uwzględnieniem twoich zastrzeżeń i uwag oraz odpowiednio do postępu. Ewentualne zlecenie kolejnych badań.

CENA: 49zł

PAKIETY

Pakiet
PREMIUM
 

423zł  249 zł

Pakiet
VIP

619 zł 349 zł

                              . – pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 3 konsultacje (monitorowanie postępów)

30 dni współpracy

rabat 174  zł

– pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 7 konsultacji (monitorowanie postępów)

– kontakt telefoniczny i online

        60 dni współpracy

rabat 270 zł