Cennik Fit

Cennik Fit

 

METAMORFOZA 90

Usługa obejmuje pełne prowadzenie klienta przez 90 dni do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Na podstawie wywiadu przeprowadzonego na pierwszy spotkaniu oraz wypełnionej ankiecie dobieram indywidualnie plan treningowy i żywieniowy oraz kontroluje i wprowadzam korekty do planu przez pełne 90 dni wykonywania planu. Ma to na celu jak najskuteczniejsze i jak najszybsze osiągnięcie rezultatów. Zapewniam stały kontakt z klientem, nieograniczoną ilość konsultacji osobistych lub telefonicznych, oraz treningi personalne na początku wykonywania planu w celu zaprezentowania jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
W skład pakietu wchodzi: Plan żywieniowy + Plan dietetyczny + Plan suplementacyjny + konsultacje 24/7 + korekty na podstawie raportów co 10 dni + 3 treningi personalne

CENA: 399 zł

Treningi personalne – wykonywanie treningu pod okiem trenera w gabinecie Fizjo&Fit, w terenie, w domu lub pobliskiej siłowni. Do ustalenia indywidualnie.  Trening wykonywany w gabinecie Fizjo&Fit z pomocą przyrządów takich jak piłki, taśmy, gumy, drabinki, hantle, sztangi i maty oraz ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Możliwość wykonywania treningów indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Czas trwania treningu uzależniony jest od aktualnej sprawności fizycznej podopiecznego (40-60 min).

CENA:
– trening jednorazowy – 40 zł
– dłuższa współpraca (min. 10 treningów) – 30/trening
– treningi grupowe (3-4 osoby) – 25 zł / osoba

 

Konsultacje treningowo-dietetyczne – podczas konsultacji odpowiadam na wszystkie Twoje pytania dotyczące: prawidłowego odżywiania, treningu, właściwego wypoczynku, zdrowia i jego ochrony. Czas trwania ok. 30-45min.

CENA: 39zł

Pierwsza wizyta: Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad dietetyczny, chorobowy, treningowy itd. Zbieram wszystkie informacje, które są niezbędne do ustalenia dalszych zaleceń żywieniowo-treningowych. Wypełniasz krótką ankietę i odpowiadasz na pytania, które są niezbędne do indywidualnego podejścia.

CENA: 49zł

Kolejna wizyta (kontrolna): Sprawdzamy postęp jaki udało się zrobić od rozpoczęcia programu dietetycznego. W razie potrzeby koryguje dietę z uwzględnieniem twoich zastrzeżeń i uwag oraz odpowiednio do postępu. Ewentualne zlecenie kolejnych badań.

CENA: 39zł

Plan treningowy wykupując tą usługę otrzymasz indywidualnie dopasowany do Ciebie plan treningowy. Odpowiednio dopasowany pod twoją obecną sprawność fizyczną, cel jaki chcesz osiągnąć i wiele innych czynników które omawiamy na pierwszym spotkaniu.

CENA: 39zł

Plan żywieniowy – to indywidualnie rozpisany program dietetyczny z określoną zawartością produktów spożywczych. Dobieram ją na podstawie wypełnionej szczegółowej ankiety którą przesyłam na maila oraz rozmowy na pierwszej wizycie.

CENA: 139zł

Plan suplementacji – szczegółowo dobrany plan suplementacji, dobrany odpowiednio pod cel jaki chcesz osiągnąć.

CENA: 29zł

 

Plan całościowy (plan treningowy + plan żywieniowy + plan suplementacji)

CENA: 149 zł (oszczędzasz 58 zł)

Plan całościowy + prowadzenie klienta + konsultacje 24/7 (telefon, mail, FB itd…)
Opcja ta zapewnia regularną kontrolę nad twoim progresem. Na podstawie składanych regularnie raportów co 10 dni według ułożonych przeze mnie schematów będę w pełni kontrolował zachowanie się twojego organizmu i wprowadzał niezbędne korekty w planie dietetycznym i treningowym.
Dodatkowo otrzymujesz ze mną stały kontakt 24/7. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz pisać lub dzwonić z zapytaniem.
Wszystko to pozwoli zmaksymalizować osiągane przez Ciebie efekty i skrócić czas na dojście do celu do niezbędnego minimum.

Pakiet na 60 dni

CENA: 249zł 

PAKIETY

Pakiet
BASIC

198 zł 149 zł

Pakiet
PREMIUM
276 zł 199 zł

Pakiet
VIP

354 zł 249 zł

– pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny                                    .

 

 

 

 

– rabat 107 zł

– pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 2 konsultacje (monitorowanie postępów)

 

 

30 dni współpracy

rabat 135  zł

– pierwsza wizyta

– plan dietetyczny

– plan treningowy

– plan suplementacyjny

– 4 konsultacje (monitorowanie postępów)

– kontakt telefoniczny i online

        60 dni współpracy

rabat 163 zł